image image image image
Az Érintés Szeretettel hívjuk Önöket 2019. április 25. 19 órától a Közép-Európai Kamarazenekar Az érintés című koncertjére (vezényel Ajtony Csaba). Műsoron Schönberg és Schubert művei.   olvas...
Református keresztyén misszió a 21. században Van-e református egyházunknak jövőképe, és ha van, akkor az milyen? Az elmúlt három és fél évtizedben egyházunkban több kezdeményezés indult, hogy a református egyház küldetését megújítsuk. Ezek kapcsolópontként szolgálhatnak az egyházi gondolkodás folyamatosságához, az új erők megjelenéséhez. olvas...
Rendszeres heti programjaink 2018 szeptemberében újra indítjuk rendszeres heti programjainkat, vasárnaponként a kóruspróbákat és gyermekistentiszteletet (két csoportban), hétfő este a Fiatal Felnőttek Alkalmát, és vele párhuzamosan kéthetente a magyar bibliaórát, keddenként délelőtt a zenebölcsit, szerda este a Tanúim lesztek missziós munkatárs- és vezetőképzést, és végül péntekenként a kétnyelvű bibliaórát. A fentebb említett alkalmak közül párról részletesebb leírás olvasható lejjebb.   olvas...
Az elkészült orgona Beköltözött a türingiai orgonakultúra egy kis szelete a budapesti Hold utcai református templomba.18. századi minták alapján építették meg a németajkú református egyházközség Hold utcai templomának új orgonáját. A különleges hangszert Fassang László Liszt Ferenc-díjas orgonaművész mutatta be a Parókia portálnak. olvas...
  • Az Érintés Az Érintés
    Szeretettel hívjuk Önöket 2019. április 25. 19 órától a Közép-Európai Kamarazenekar Az érintés című koncertjére (vezényel Ajtony Csaba). Műsoron Schönberg és Schubert művei.   ...
    tovább ...

Egyházközségi Rendezvények 2014. június

június 1. vasárnap
9h Gyülekezeti kórus próba
10h kétnyelvű istentisztelet (Balog Zoltán)
Gyermek istentisztelet

június 5. csütörtök
10.30h német nyelvű bibliaóra
15h ima csoport

június 8. vasárnap
9h Gyülekezeti kórus próba
Pünkösd
10h kétnyelvű istentisztelet, úrvacsora (Balog Zoltán)
Gyermek istentisztelet

június 9. hétfő
Nincs istentisztelet
Pünkösd

június 11. szerda
17 óra Női Kör

június 12. csütörtök
14h szenior délután
15h Imacsoport
18h magyar bibliaóra

június 15. vasárnap
9h Gyülekezeti kórus próba
10h kétnyelvű istentisztelet (Balog Zoltán)
Gyermek istentisztelet

június 19. csütörtök
10.30h német bibliaóra
15h ima csoport

június 22. vasárnap
9h Gyülekezeti kórus próba
10h kétnyelvű istentisztelet (Lázár Csaba Zoltán)
Gyermek istentisztelet

június 25. szerda
17 óra Női Kör

június 26. csütörtök
15h ima csoport
18h magyar bibliaóra
ÖKUMENIKUS GYERMEKTÁBOR

június 27. péntek
ÖKUMENIKUS GYERMEKTÁBOR

június 28. szombat
ÖKUMENIKUS GYERMEKTÁBOR

június 29. vasárnap
9h Gyülekezeti kórus próba
10h kétnyelvű istentisztelet és úrvacsora (Lázár Csaba Zoltán)
Gyermek istentisztelet
ÖKUMENIKUS GYERMEKTÁBOR