Egyházközségi rendezvények 2018. október

Október   1. Hétfő


18.00

Magyar nyelvű bibliaóra

18.00

Fiatal felnőttek bibliaórája

Október   2. Kedd

9.00

Zenebölcsi

Október   4. Csütörtök

18.00

Konfirmációi előkészítő gyerekeknek

20.00

Konfirmációi előkészítő felnőtteknek

Október   5. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

Október   7. Vasárnap

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű úrvacsorás Istentisztelet, gyermek It.

Igét hirdet: Balog Zoltán

Október   8. Hétfő

18.00

Fiatal felnőttek bibliaórája

Október   9. Kedd

9.00

Zenebölcsi

Október 10. Szerda

18.45

,,Tanúim lesztek" - missziói képzés

Október 12. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

18.00

Bach összes - Fassang László koncertje

Október 13. Szombat

19.30

A Budapesti Tomkins Énekegyüttes koncertje - CAFe Budapest Kortárs Művészeti Fesztivál keretében

Október 14. Vasárnap

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű Istentisztelet, gyermek Istentisztelet

Igét hirdet: Balog Zoltán

Október 15. Hétfő

18.00

Magyar nyelvű bibliaóra

18.00

Fiatal felnőttek bibliaórája

Október 16. Kedd

9.00

Zenebölcsi

Október 17. Szerda

18.45

,,Tanúim lesztek" - missziói képzés

Október 18. Csütörtök

18.00

Konfirmációi előkészítő gyerekeknek

20.00

Konfirmációi előkészítő felnőtteknek

Október 19. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

18.00

Bach összes - Christoph Bossert koncertje

Október 21. Vasárnap

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű Istentisztelet, gyermek Istentisztelet

Igét hirdet: Dani Eszter

Október 22. Hétfő

18.00

Fiatal felnőttek bibliaórája

Október 24. Szerda

18.45

,,Tanúim lesztek" - missziói képzés

Október 26. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

18.00

Bach összes - Mészáros Zsolt Máté koncertje

Október 27. Szombat

17.00

Zsibrik plakettátadó ünnepség - ,,A józanság dicsérete"

Október 28. Vasárnap

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű úrvacsorás Istentisztelet, gyermek It.

Igét hirdet:Balog Zoltán

18.00

Taize-áhítat

Október 29. Hétfő

18.00

Fiatal felnőttek bibliaórája

Október 30. Kedd

9.00

Zenebölcsi

Október 31. Szerda

18.45

,,Tanúim lesztek" - missziói képzés