Egyházközségi rendezvények 2018. november

November  4. Vasárnap

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű Istentisztelet, gyermek Istentisztelet

Igét hirdet: Balog Zoltán

November  5. Hétfő


17.00

Presbiteri ülés

19.00

Fiatal felnőttek bibliaórája

November  6. Kedd

9.00

Zenebölcsi

17.30

Bibliodráma

November  7. Szerda

18.45

,,Tanúim lesztek" - missziói képzés

November  8. Csütörtök

18.00

Konfirmációi előkészítő gyerekeknek

November  9. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

18.00

Bach összes - Vincent Thévenaz koncertje

November 11. Vasárnap

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű Istentisztelet, gyermek Istentisztelet

Igét hirdet: Szászné Lázár Csenge

November 12. Hétfő

16.00

Presbiteri ülés

18.00

Magyar nyelvű bibliaóra

19.00

Fiatal felnőttek bibliaórája

November 13. Kedd

9.00

Zenebölcsi

November 14. Szerda

18.45

,,Tanúim lesztek" - missziói képzés

November 15. Csütörtök

18.00

Konfirmációi előkészítő gyerekeknek

20.00

Konfirmációi előkészítő felnőtteknek

November 16. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

November 18. Vasárnap

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű Istentisztelet, gyermek Istentisztelet

Igét hirdet: Dani Eszter

November 19. Hétfő

19.00

Fiatal felnőttek bibliaórája

November 20. Kedd

9.00

Zenebölcsi

17.30

Bibliodráma

November 21. Szerda

18.45

,,Tanúim lesztek" - missziói képzés

November 23. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

18.00

Bach összes - Benjamin Steens koncertje

November 25. Vasárnap

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű úrvacsorás Istentisztelet, gyermek It.

Igét hirdet: Balog Zoltán

18.00

Taizé-áhítat

November 26. Hétfő

18.00

Magyar nyelvű bibliaóra

19.00

Fiatal felnőttek bibliaórája

November 27. Kedd

9.00

Zenebölcsi

November 28. Szerda

18.45

,,Tanúim lesztek" - missziói képzés

November 29. Csütörtök

18.00

Konfirmációi előkészítő gyerekeknek

20.00

Konfirmációi előkészítő felnőtteknek

November 30. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

November 30 -


Konfirmandus hétvége