Egyházfi álláslehetőség

There are no translations available.

A Hold utcai gyülekezet egyházfit keres a templomgondnoki szolgálatok ellátására

Az egyházfi a templom, gyülekezeti terem, templomudvar rendezettségéért, a helységekben folyó szolgálatok és rendezvények zavartalan működéséért, és minden ezekhez kapcsolódó ügyintézésért felel.

Feladatai:

-          A gyülekezeti alkalmak (istentiszteletek, szeretetetvendégségek, koncertek és más rendezvények) előkészítése, a lebonyolítás támogatása, utómunkálatok elvégzése, a ,,jó gazda gondosságával" biztosítani a rendet és a tisztaságot.

-          A templomban és gyülekezeti épületekben a műszaki ellenőrzések és a karbantartás számontartása és megszervezése.

-          A gyülekezeti élethez szükséges beszerzések elvégzése

-          A gyülekezet épületeihez kapcsolódó ügyintézések és egyéb feladatok ellátása.

Elvárások: megbízhatóság, tisztaság- és rendszeretet, önállóság, rugalmasság, jó együttműködés munkatársakkal, hosszú távú elköteleződés. Alapfokú számítógépes ismeret, jogosítvány, lelkészi ajánlás előnyt jelent.

Fizetés megegyezés szerint. Szolgálati lakás megegyezés szerint megoldható.

2020. októbertől lehet betölteni az állást.