Egyházközségi rendezvények 2020. január

Január 05. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

Január 06. Hétfő 16:30 Hitmélyítő alkalom

Január 07. Kedd

17:30

Bibliodráma

Január 08. Szerda

9:30

Zenebölcsi

Január 10. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

Január 12. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

18:00

Bach+ koncert - Rohmann Ditta, Ujszászi Kinga és Jonathan Moyer fellépésével

Január 13. Hétfő

18:30

Fiatal felnőttek bibliaköre

Január 14. Kedd

17:30

Bibliodráma

Január 15. Szerda

9:30

Zenebölcsi

Január 17. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

Január 19. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

Január 20. Hétfő

16:30

Hitmélyítő alkalom

18:15

Bibliaóra

Január 22. Szerda

9:30

Zenebölcsi

Január 24. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

Január 26. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Úrvacsorás Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Dani Eszter

19:00

Taize áhítat

Január 27. Hétfő

18:30

Fiatal felnőttek bibliaköre

Január 29. Szerda

9:30

Zenebölcsi

Január 31. Vasárnap

18:00

Ifi középiskolásoknak

Egyházközségi rendezvények 2019. december

December  1.

Advent I. Vasárnapja

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Dani Eszter

December  2. Hétfő

18:00

Fiatal felnőttek bibliaköre

December  3. Kedd

17:30

Bibliodráma

December  4. Szerda

9:30

Zenebölcsi

December  5. Csütörtök

18:00

Adventi Kamarakoncert - Kegye János, Roby Lakatos és Tarján Pál előadásával

December  6. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

December  8.

Advent II. Vasárnapja

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Dani Eszter

18:00

Bach+ koncert - Baranyai Réka előadásával

December  9. Hétfő

16:30

Hitmélyítő alkalom

18:00

Magyar nyelvű bibliaóra

December 11. Szerda

9:30

Zenebölcsi

December 12. Csütörtök

19:00

Új {Lélek&Zene} koncert - A Duo HarPerc (Ausztria/Franciaország) koncertje hárfával és ütőhangszerekkel

December 13. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

December 15.

Advent III. Vasárnapja

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

December 16. Hétfő

18:00

Fiatal felnőttek bibliaköre

December 17. Kedd

17:30

Bibliodráma

December 18. Szerda

9:30

Zenebölcsi

December 20. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

December 22.

Advent IV. Vasárnapja

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

19:00

Taize áhítat

December 24. Kedd

11:00

Családi karácsonyi istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

December 25. Szerda

10:00

Karácsonyi Úrvacsorás istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

December 29. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Úrvacsorás Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Kovács Gergő

Egyházközségi rendezvények 2019. november

November  3. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet, Kovács Gergő vizsgaprédikációja, gyermek Istentisztelet

Prédikál: Kovács Gergő

November  4. Hétfő

16:30

Hitmélyítő alkalom

18:00

Magyar nyelvű bibliaóra

November  6. Szerda

9:30

Zenebölcsi

November 8. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

November 10. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

18:00

Bach+ Nyitókoncert - Fassang László és Rohmann Ditta előadásával

November 11. Hétfő

16:30

Hitmélyítő alkalom

18:00

Magyar nyelvű bibliaóra

November 12. Kedd

17:30

Bibliodráma

November 13. Szerda

9:30

Zenebölcsi

November 15. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

November 17. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Závodi Emese

November 18. Hétfő

18:00

Fiatal felnőttek bibliaköre

November 19. Kedd

17:30

Bibliodráma

November 20. Szerda

9:30

Zenebölcsi

November 22. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

November 24. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Úrvacsorás Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

19:00

Taize áhítat

November 25. Hétfő

16:30

Hitmélyítő alkalom

18:00

Magyar nyelvű bibliaóra

November 27. Szerda

9:30

Zenebölcsi

November 29. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

Egyházközségi rendezvények 2019. október

Október  2. Szerda

9:30

Zenebölcsi

Október  4. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

Október  6. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Dani Eszter

Október  7. Hétfő

18:00

Fiatal felnőttek bibliaköre

Október  8. Kedd

17:30

Bibliodráma

Október  9. Szerda

9:30

Zenebölcsi

Október 11. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

Október 13. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Kovács Gergő

Október 14. Hétfő

16:30

Hitmélyítő alkalom

18:00

Magyar nyelvű bibliaóra

20:00

Budapesti Tomkins Együttes koncertje

Október 15. Kedd

17:30

Bibliodráma

Október 16. Szerda

9:30

Zenebölcsi

Október 18. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

Október 19. Szombat

12:00

Harkányi testvérgyülekezet látogatása

Október 20. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Úrvacsorás Istentisztelet a harkányi testvérekkel,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

Október 21. Hétfő

18:00

Fiatal felnőttek bibliaköre

Október 22. Kedd

9:30

Zenebölcsi

Október 25. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

Október 27. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

19:00

Taize áhítat

 

További cikkeink...