image
ADÓ 1%-ának felajánlása Amennyiben a rendelkező nyilatkozatot az "Alapítvány A Magyarországi Németajkú Református Gyülekezetért" javára kitölti, adója 1%-val a gyülekezetet támogatja, amely a bevételből a gyülekezeti élet kiadásait fedezi. Adószám: 18085576-1-41 Köszönjük a támogatásukat!   olvas...
  • Gyülekezeti levél 2020.05.15
    Kedves Gyülekezeti Tagok és Barátaink!
    Lassan megérkezünk abba az időszakba, amikor a rendkívüli helyzetet részben feloldják, részben pedig, ki tudja meddig, együtt kell vele élnünk....
    tovább ...
  • ADÓ 1%-ának felajánlása ADÓ 1%-ának felajánlása
    Amennyiben a rendelkező nyilatkozatot az "Alapítvány A Magyarországi Németajkú Református Gyülekezetért" javára kitölti, adója 1%-val a gyülekezetet támogatja, amely a bevételből a gyülekezeti...
    tovább ...

Aktuális

Egyházközségi rendezvények 2019. december

December  1.

Advent I. Vasárnapja

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Dani Eszter

December  2. Hétfő

18:00

Fiatal felnőttek bibliaköre

December  3. Kedd

17:30

Bibliodráma

December  4. Szerda

9:30

Zenebölcsi

December  5. Csütörtök

18:00

Adventi Kamarakoncert - Kegye János, Roby Lakatos és Tarján Pál előadásával

December  6. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

December  8.

Advent II. Vasárnapja

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Dani Eszter

18:00

Bach+ koncert - Baranyai Réka előadásával

December  9. Hétfő

16:30

Hitmélyítő alkalom

18:00

Magyar nyelvű bibliaóra

December 11. Szerda

9:30

Zenebölcsi

December 12. Csütörtök

19:00

Új {Lélek&Zene} koncert - A Duo HarPerc (Ausztria/Franciaország) koncertje hárfával és ütőhangszerekkel

December 13. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

December 15.

Advent III. Vasárnapja

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

December 16. Hétfő

18:00

Fiatal felnőttek bibliaköre

December 17. Kedd

17:30

Bibliodráma

December 18. Szerda

9:30

Zenebölcsi

December 20. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

December 22.

Advent IV. Vasárnapja

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

19:00

Taize áhítat

December 24. Kedd

11:00

Családi karácsonyi istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

December 25. Szerda

10:00

Karácsonyi Úrvacsorás istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

December 29. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Úrvacsorás Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Kovács Gergő

Egyházközségi rendezvények 2019. november

November  3. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet, Kovács Gergő vizsgaprédikációja, gyermek Istentisztelet

Prédikál: Kovács Gergő

November  4. Hétfő

16:30

Hitmélyítő alkalom

18:00

Magyar nyelvű bibliaóra

November  6. Szerda

9:30

Zenebölcsi

November 8. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

November 10. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

18:00

Bach+ Nyitókoncert - Fassang László és Rohmann Ditta előadásával

November 11. Hétfő

16:30

Hitmélyítő alkalom

18:00

Magyar nyelvű bibliaóra

November 12. Kedd

17:30

Bibliodráma

November 13. Szerda

9:30

Zenebölcsi

November 15. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

November 17. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Závodi Emese

November 18. Hétfő

18:00

Fiatal felnőttek bibliaköre

November 19. Kedd

17:30

Bibliodráma

November 20. Szerda

9:30

Zenebölcsi

November 22. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

November 24. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Úrvacsorás Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

19:00

Taize áhítat

November 25. Hétfő

16:30

Hitmélyítő alkalom

18:00

Magyar nyelvű bibliaóra

November 27. Szerda

9:30

Zenebölcsi

November 29. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

Egyházközségi rendezvények 2019. szeptember

Szeptember  1. Vasárnap

9.00


10.00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet

Prédikál: Kovács Gergő

11.30

Gyerekmunkás megbeszélés

15.00

Megemlékezés a roma holokausztról

Szeptember  2. Hétfő

18.00

Magyar nyelvű bibliaóra

Szeptember  8. Vasárnap

9.00


10.00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet, tanévnyitó gyermek Istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

12.00

Presbiteri ülés

Szeptember 15. Vasárnap

9.00


10.00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet, gyermek Istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

18.00

Egyetemi tanévnyitó Istentisztelet az egyetemen

Szeptember 16. Hétfő

16.30

Hitmélyítő alkalom

18.00

Magyar nyelvű bibliaóra

Szeptember 21. Szombat

14.00

A három német nyelvű gyülekezet őszi fesztiválja az Osztrák Rezidencián

Szeptember 22. Vasárnap

9.00

 

10.00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet, gyermek Istentisztelet

Prédikál: Kovács Gergő

Szeptember 29. Vasárnap

9.00

 

10.00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű úrvacsorás Istentisztelet, gyermek Istentisztelet

Prédikál: Dani Eszter

19.00

Taize-áhítat

Szeptember 30. Hétfő

16.30

Hitmélyítő alkalom

18.00

Magyar nyelvű bibliaóra

Egyházközségi rendezvények 2019. október

Október  2. Szerda

9:30

Zenebölcsi

Október  4. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

Október  6. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Dani Eszter

Október  7. Hétfő

18:00

Fiatal felnőttek bibliaköre

Október  8. Kedd

17:30

Bibliodráma

Október  9. Szerda

9:30

Zenebölcsi

Október 11. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

Október 13. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Kovács Gergő

Október 14. Hétfő

16:30

Hitmélyítő alkalom

18:00

Magyar nyelvű bibliaóra

20:00

Budapesti Tomkins Együttes koncertje

Október 15. Kedd

17:30

Bibliodráma

Október 16. Szerda

9:30

Zenebölcsi

Október 18. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

Október 19. Szombat

12:00

Harkányi testvérgyülekezet látogatása

Október 20. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Úrvacsorás Istentisztelet a harkányi testvérekkel,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

Október 21. Hétfő

18:00

Fiatal felnőttek bibliaköre

Október 22. Kedd

9:30

Zenebölcsi

Október 25. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

Október 27. Vasárnap

9:00


10:00

 

Gyülekezeti kóruspróba


Kétnyelvű Istentisztelet,
gyermek Istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

19:00

Taize áhítat

 

Egyházközségi rendezvények 2019. augusztus

Augusztus  4. Vasárnap

10.00

Kétnyelvű Istentisztelet

Prédikációt tart: Kovács Gergő

Augusztus 11. Vasárnap

10.00

Kétnyelvű Istentisztelet

Prédikációt tart: Schanda Anikó

Augusztus 18. Vasárnap

10.00

Kétnyelvű Istentisztelet

Prédikációt tart: Kovács Gergő

Augusztus 25. Vasárnap

10.00

Kétnyelvű úrvacsorás Istentisztelet

Prédikációt tart: Dani Eszter

 

Augusztus végéig a heti rendszeres alkalmaink szünetelnek.

További cikkeink...

2. oldal / 14

2