Egyházközségi rendezvények 2020. december

December 01. Kedd

09:30

Zenebölcsi - online

December 03. Csütörtök

18:00

FIFA - fiatal felnőttek alkalma - online

December 04. Péntek

16:00

Ifi középiskolásoknak

December 06.

Advent II. Vasárnapja

10:00

Kétnyelvű Istentisztelet

December 07. Hétfő

16:00

Hitmélyítő - online

December 08. Kedd

09:30

Zenebölcsi - online

December 10. Csütörtök

18:00

FIFA - fiatal felnőttek alkalma - online

December 11. Péntek

16:00

Ifi középiskolásoknak - online

December 13.

Advent III. Vasárnap

10:00

Kétnyelvű Istentisztelet

December 14. Hétfő

18:00

Bibliaóra - online

December 15. Kedd

09:30

Zenebölcsi - online

December 17. Csütörtök

18:00

FIFA - fiatal felnőttek alkalma - online

December 18. Péntek

16:00

Ifi középiskolásoknak - online

December 20.

Advent IV. Vasárnapja

10:00

Kétnyelvű Istentisztelet

December 21. Hétfő

18:00

Hitmélyítő alkalom - online

December 24. Csütörtök

11:00

Családi karácsonyi istentisztelet

December 25. Péntek

10:00

Karácsonyi Úrvacsorás Istentisztelet

December 27. Vasárnap

10:00

Kétnyelvű Istentisztelet

Egyházközségi rendezvények 2020. november

November 01. Vasárnap

9:00

Kóruspróba

10:00

Kétnyelvű Úrvacsorás Istentisztelet, gyermekistentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

November 02. Hétfő

18:00

Bibliaóra

November 03. Kedd

09:30

Zenebölcsi

November 05. Csütörtök

18:00

FIFA - fiatal felnőttek alkalma

November 06. Péntek

16:00

Ifi középiskolásoknak

November 08. Vasárnap

9:00

Kóruspróba

10:00

Kétnyelvű Istentisztelet, gyermekistentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

November 09. Hétfő

18:00

Hitmélyítő alkalom

November 10. Kedd

09:30

Zenebölcsi

November 12. Csütörtök

18:00

FIFA - fiatal felnőttek alkalma

November 13. Péntek

16:00

Ifi középiskolásoknak

November 15. Vasárnap

10:00

Kétnyelvű Istentisztelet

Prédikál: Kovács Gergő

November 16. Hétfő

18:00

Bibliaóra - online

November 17. Kedd

09:30

Zenebölcsi - online

November 19. Csütörtök

18:00

FIFA - fiatal felnőttek alkalma - online

November 20. Péntek

16:00

Ifi középiskolásoknak - online

November 22. Vasárnap

10:00

Kétnyelvű Istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

November 23. Hétfő

18:00

Hitmélyítő alkalom - online

November 24. Kedd

09:30

Zenebölcsi - online

November 26. Csütörtök

18:00

FIFA - fiatal felnőttek alkalma - online

November 27. Péntek

16:00

Ifi középiskolásoknak - online

November 29.

Advent I. Vasárnapja

10:00

Kétnyelvű Úrvacsorás Istentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

Egyházközségi rendezvények 2020. október

Október 02. Péntek

17:00

Ifi középiskolásoknak

Október 04. Vasárnap

9:00

Kóruspróba

10:00

Kétnyelvű Istentisztelet, gyermekistentisztelet

Prédikál: Kovács Gergő

Október 05. Hétfő

18:00

Bibliaóra

Október 06. Kedd

09:30

Zenebölcsi

Október 09. Péntek

17:00

Ifi középiskolásoknak

Október 11. Vasárnap

9:00

Kóruspróba

10:00

Kétnyelvű Istentisztelet, gyermekistentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

Október 12. Hétfő

18:00

Hitmélyítő alkalom

Október 13. Kedd

09:30

Zenebölcsi

Október 16. Péntek

17:00

Ifi középiskolásoknak

Október 17. Szombat

19:00

Orgonakoncert - Gyöngyösi Levente

Október 18. Vasárnap

9:00

Kóruspróba

10:00

Kétnyelvű Istentisztelet, gyermekistentisztelet

Prédikál: Kovács Gergő

Október 19. Hétfő

18:00

Bibliaóra

Október 20. Kedd

09:30

Zenebölcsi

Október 25. Vasárnap

9:00

Kóruspróba

10:00

Kétnyelvű Istentisztelet, gyermekistentisztelet

Prédikál: Dani Eszter

Október 26. Hétfő

18:00

Hitmélyítő alkalom

Október 27. Kedd

09:30

Zenebölcsi

Október 30. Péntek

17:00

Ifi középiskolásoknak

Egyházközségi rendezvények 2020. szeptember

Szeptember 06. Vasárnap

9:00

Kóruspróba

10:00

Kétnyelvű Tanévnyitó Istentisztelet, gyermekistentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

Szeptember 07. Hétfő

18:00

Bibliaóra

18:00

FIFA - fiatal felnőttek bibliaköre

Szeptember 08. Kedd

17:30

Bibliodráma

Szeptember 09. Szerda

18:00

Hitmélyítő alkalom

Szeptember 11. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

Szeptember 13. Vasárnap

9:00

Kóruspróba

10:00

Kétnyelvű Istentisztelet, gyermekistentisztelet

Prédikál: Dani Eszter

Szeptember 14. Hétfő

18:00

Hitmélyítő alkalom

18:00

FIFA - fiatal felnőttek bibliaköre

Szeptember 15. Kedd

09:30

Zenebölcsi

17:30

Bibliodráma

Szeptember 18. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

Szeptember 20. Vasárnap

9:00

Kóruspróba

10:00

Kétnyelvű Istentisztelet, gyermekistentisztelet

Prédikál: Kovács Gergő

Szeptember 21. Hétfő

18:00

Bibliaóra

18:00

FIFA - fiatal felnőttek bibliaköre

Szeptember 22. Kedd

09:30

Zenebölcsi

Szeptember 25. Péntek

18:00

Ifi középiskolásoknak

Szeptember 27. Vasárnap

9:00

Kóruspróba

10:00

Kétnyelvű Úrvacsorás Istentisztelet, gyermekistentisztelet

Prédikál: Balog Zoltán

Szeptember 28. Hétfő

18:00

Hitmélyítő alkalom

18:00

FIFA - fiatal felnőttek bibliaköre

Szeptember 29. Kedd

09:30

Zenebölcsi

17:30

Bibliodráma

További cikkeink...

1. oldal / 9

Első
Előző
1