Egyházközségi rendezvények 2018. december

December  2.

Advent I. Vasárnapja

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű úrvacsorás Istentisztelet, gyermek It.

Igét hirdet: Balog Zoltán

12.00

Presbiteri megbeszélés

19.30

Tomkins énekegyüttes 40 éves jubileumi koncertje

December  3. Hétfő

19.00

Fiatal felnőttek bibliaórája

December  4. Kedd

9.00

Zenebölcsi

17.30

Bibliodráma

December  5. Szerda

18.45

,,Tanúim lesztek"

December  6. Csütörtök

18.00

Evangélikus testvérek meghívnak minket a Várba

December  7. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

18.00

Bach összes - Szabó Balázs koncertje

December  9.

Advent II. Vasárnapja

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű Istentisztelet, gyermek Istentisztelet

Igét hirdet: Dani Eszter

December 10. Hétfő

18.00

Magyar nyelvű bibliaóra

19.00

Fiatal felnőttek bibliaórája

December 11. Kedd

9.00

Zenebölcsi

December 13.

Csütörtök

18.00

Konfirmációi előkészítő gyerekeknek

19.45

Hitmélyítő alkalom felnőtteknek

December 14. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

18.00

Bach összes - Szathmáry Zsigmond koncertje


Felnőtt konfirmandus hétvége

December 16.

Advent III. Vasárnapja

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű Istentisztelet, gyermek Istentisztelet

Igét hirdet: Balog Zoltán

18.00

Taizé-áhitat

December 17. Hétfő

19.00

Fiatal felnőttek bibliaórája

December 18. Kedd

9.00

Zenebölcsi (utolsó alkalom az évben)

17.30

Bibliodráma

December 19. Szerda

19.00

,,Lebegés" - Ajtony Csaba koncertje

December 21. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

December 23.

Advent IV. Vasárnapja

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű Istentisztelet (Csenge búcsú Istentisztelete), gyermek It.

Igét hirdet: Lázár Csenge

December 25. Kedd

10.00

Karácsonyi úrvacsorás Istentisztelet

Igét hirdet: Balog Zoltán

December 30.

Vasárnap

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű Istentisztelet, gyermek Istentisztelet

Igét hirdet: Dani Eszter

Egyházközségi rendezvények 2018. november

November  4. Vasárnap

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű Istentisztelet, gyermek Istentisztelet

Igét hirdet: Balog Zoltán

November  5. Hétfő


17.00

Presbiteri ülés

19.00

Fiatal felnőttek bibliaórája

November  6. Kedd

9.00

Zenebölcsi

17.30

Bibliodráma

November  7. Szerda

18.45

,,Tanúim lesztek" - missziói képzés

November  8. Csütörtök

18.00

Konfirmációi előkészítő gyerekeknek

November  9. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

18.00

Bach összes - Vincent Thévenaz koncertje

November 11. Vasárnap

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű Istentisztelet, gyermek Istentisztelet

Igét hirdet: Szászné Lázár Csenge

November 12. Hétfő

16.00

Presbiteri ülés

18.00

Magyar nyelvű bibliaóra

19.00

Fiatal felnőttek bibliaórája

November 13. Kedd

9.00

Zenebölcsi

November 14. Szerda

18.45

,,Tanúim lesztek" - missziói képzés

November 15. Csütörtök

18.00

Konfirmációi előkészítő gyerekeknek

20.00

Konfirmációi előkészítő felnőtteknek

November 16. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

November 18. Vasárnap

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű Istentisztelet, gyermek Istentisztelet

Igét hirdet: Dani Eszter

November 19. Hétfő

19.00

Fiatal felnőttek bibliaórája

November 20. Kedd

9.00

Zenebölcsi

17.30

Bibliodráma

November 21. Szerda

18.45

,,Tanúim lesztek" - missziói képzés

November 23. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

18.00

Bach összes - Benjamin Steens koncertje

November 25. Vasárnap

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű úrvacsorás Istentisztelet, gyermek It.

Igét hirdet: Balog Zoltán

18.00

Taizé-áhítat

November 26. Hétfő

18.00

Magyar nyelvű bibliaóra

19.00

Fiatal felnőttek bibliaórája

November 27. Kedd

9.00

Zenebölcsi

November 28. Szerda

18.45

,,Tanúim lesztek" - missziói képzés

November 29. Csütörtök

18.00

Konfirmációi előkészítő gyerekeknek

20.00

Konfirmációi előkészítő felnőtteknek

November 30. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

November 30 -


Konfirmandus hétvége

Egyházközségi rendezvények 2018. október

Október   1. Hétfő


18.00

Magyar nyelvű bibliaóra

18.00

Fiatal felnőttek bibliaórája

Október   2. Kedd

9.00

Zenebölcsi

Október   4. Csütörtök

18.00

Konfirmációi előkészítő gyerekeknek

20.00

Konfirmációi előkészítő felnőtteknek

Október   5. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

Október   7. Vasárnap

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű úrvacsorás Istentisztelet, gyermek It.

Igét hirdet: Balog Zoltán

Október   8. Hétfő

18.00

Fiatal felnőttek bibliaórája

Október   9. Kedd

9.00

Zenebölcsi

Október 10. Szerda

18.45

,,Tanúim lesztek" - missziói képzés

Október 12. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

18.00

Bach összes - Fassang László koncertje

Október 13. Szombat

19.30

A Budapesti Tomkins Énekegyüttes koncertje - CAFe Budapest Kortárs Művészeti Fesztivál keretében

Október 14. Vasárnap

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű Istentisztelet, gyermek Istentisztelet

Igét hirdet: Balog Zoltán

Október 15. Hétfő

18.00

Magyar nyelvű bibliaóra

18.00

Fiatal felnőttek bibliaórája

Október 16. Kedd

9.00

Zenebölcsi

Október 17. Szerda

18.45

,,Tanúim lesztek" - missziói képzés

Október 18. Csütörtök

18.00

Konfirmációi előkészítő gyerekeknek

20.00

Konfirmációi előkészítő felnőtteknek

Október 19. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

18.00

Bach összes - Christoph Bossert koncertje

Október 21. Vasárnap

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű Istentisztelet, gyermek Istentisztelet

Igét hirdet: Dani Eszter

Október 22. Hétfő

18.00

Fiatal felnőttek bibliaórája

Október 24. Szerda

18.45

,,Tanúim lesztek" - missziói képzés

Október 26. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

18.00

Bach összes - Mészáros Zsolt Máté koncertje

Október 27. Szombat

17.00

Zsibrik plakettátadó ünnepség - ,,A józanság dicsérete"

Október 28. Vasárnap

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű úrvacsorás Istentisztelet, gyermek It.

Igét hirdet:Balog Zoltán

18.00

Taize-áhítat

Október 29. Hétfő

18.00

Fiatal felnőttek bibliaórája

Október 30. Kedd

9.00

Zenebölcsi

Október 31. Szerda

18.45

,,Tanúim lesztek" - missziói képzés

Egyházközségi rendezvények 2018. szeptember

Szeptember  2. Vasárnap

9.00h

10.00h

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű istentisztelet, gyermek istentisztelet (Balog Zoltán)

Szeptember  3. Hétfő

18.00h

Magyar nyelvű bibliaóra

Szeptember  4. Kedd

17.00h

Presbiteri ülés

Szeptember  7. Péntek

18.00h

Bach összes - Dalibor Miklavcic koncertje

Szeptember  9. Vasárnap

9.00h 10.00h

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű istentisztelet, gyermek istentisztelet (Lázár Csenge)

Szeptember 10. Hétfő

18.00h

Fiatal felnőttek bibliaórája

Szeptember 14. Péntek

10.00h

Német nyelvű bibliaóra

Szeptember 16. Vasárnap

9.00h 10.00h

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű istentisztelet, gyermek istentisztelet (Lázár Csenge)

16.00h

Tóth-Vajna Zsombor koncertje (Ars sacra fesztivál)

Szeptember 17. Hétfő

9.00h

Parlamenti áhítat

18.00h

Fiatal felnőttek bibliaórája

Szeptember 18. Kedd

9.00h

Zenebölcsi

Szeptember 21. Péntek

10.00h

Német nyelvű bibliaóra

18.00h

Bach összes - Tóka Ágoston koncertje

Szeptember 23. Vasárnap

9.00h 10.00h

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű istentisztelet, gyermek istentisztelet

Szeptember 24. Hétfő

18.00h

Fiatal felnőttek bibliaórája

Szeptember 25. Kedd

9.00h

Zenebölcsi

Szeptember 28. Péntek

10.00h

Német nyelvű bibliaóra

Szeptember 30. Vasárnap

9.00h 10.00h

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű úrvacsorás istentisztelet, gyermek istentisztelet

(Lázár Csenge vizsga istentisztelete)

18.00h

Taize-áhítat

További cikkeink...

1. oldal / 7

Első
Előző
1