Egyházközségi rendezvények 2017. december

December   1. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

December   1-3.


Presbiteri hétvége

December  3. Vasárnap

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű istentisztelet, gyermek it.

Kiállítás megnyitó - Karátson Gábor akvarelljeiből

December  4. Hétfő

18.30

Fiatal felnőttek bibliaköre

December  5. Kedd

9.00

Zenebölcsi

December  8. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

December  9. Szombat

18.00

Karátson Gábor akvarell-kiállításának szakmai megnyitója

December 10. Vasárnap

9.00

10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű istentisztelet, gyermek it.

Az új gondnok és a Presbitérium eskütétele

18.00

Hans-Ola Ericsson, svéd orgonista koncertje J. S. Bach műveiből

December 11. Hétfő

18.00

Magyar nyelvű bibliaóra

December 12. Kedd

9.00

Zenebölcsi

17.30

Bibliodráma

18.30

Fiatal felnőttek bibliaköre

December 15. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

December 16. Szombat

17.00

Erkel Ferenc Vegyeskar karácsonyi koncertje

December 17. Vasárnap

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű istentisztelet, gyermek it.

18.00

Szombathy Anna hárfakoncertje

December 18. Hétfő

18.30

Fiatal felnőttek bibliaköre

December 19. Kedd

9.00

Zenebölcsi

December 22. Péntek

10.00

Német nyelvű bibliaóra

18.00

Fassang László és Rohmann Ditta jótékonysági lemezbemutató koncertje

December 24. Vasárnap

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű istentisztelet, gyermek it.

December 25. Hétfő

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű úrvacsorás istentisztelet, gyermek istentisztelet

December 31. Vasárnap

9.00 10.00

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű istentisztelet, gyermek it.

Egyházközségi rendezvények 2017. november

November   3. Péntek

10.00h

Német nyelvű bibliaóra

November   3-8.


Harkányi Szabadegyetem

November   4. Szombat

18.00h

Reformációs megemlékezés - németajkú gyülekezetek

November   5. Vasárnap

9.00h 10.00h

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű istentisztelet, gyermek istentisztelet
Igét hirdet: Dani Eszter

Presbiter és gondnokválasztás

November   6. Hétfő

18.30h

Fiatal felnőttek bibliaköre

November   7. Kedd

9.00h

Zenebölcsi

17.30h

Presbiteri ülés

November 10. Péntek

10.00h

Német nyelvű bibliaóra

18.30h

VI. Erkel Ferenc Vegyeskar Díjátadó Ünnepség

November 12. Vasárnap

9.00h 10.00h

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű istentisztelet, gyermek istentisztelet
Igét hirdet:
Volker Martin Dally

16.00h

Márton nap

November 13. Hétfő

18.00h

Magyar nyelvű bibliaóra

November 14. Kedd

9.00h

Zenebölcsi

17.30h

Bibliodráma

18.30h

Fiatal felnőttek bibliaköre

November 17. Péntek

10.00h

Német nyelvű bibliaóra

November 19. Vasárnap

9.00h 10.00h

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű istentisztelet, gyermek istentisztelet
Igét hirdet: Balog Zoltán

November 20. Hétfő

18.30h

Fiatal felnőttek bibliaköre

November 21. Kedd

9.00h

Zenebölcsi

17.30h

Bibliodráma

November 24. Péntek

10.00h

Német nyelvű bibliaóra

16.00h

Cipszer találkozó

November 26. Vasárnap

9.00h 10.00h

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű úrvacsorás istentisztelet, gyermek istentisztelet

Igét hirdet: Závodi Emese

November 27. Hétfő

18.00h

Magyar nyelvű bibliaóra

November 28. Kedd

9.00h

Zenebölcsi

18.30h

Fiatal felnőttek bibliaköre

Egyházközségi rendezvények 2017. október

Október   1. Vasárnap

9.00h

10.00h

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű istentisztelet, gyermek istentisztelet
Igét hirdet: Kovács Gergő

Október   2. Hétfő

18.00h

Magyar nyelvű bibliaóra

Október   3. Kedd

9.00h

Zenebölcsi

17.30h

Bibliodráma

18.30h

Fiatal felnőttek bibliaköre

Október   6. Péntek

10.00h

Német nyelvű bibliaóra

Október   8. Vasárnap

9.00h 10.00h

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű istentisztelet, gyermek istentisztelet
Igét hirdet: Lázár Csenge

Október   9. Hétfő

18.30h

Fiatal felnőttek bibliaköre

Október 10. Kedd

9.00h

Zenebölcsi

17.30h

Presbiteri ülés

Október 13. Péntek

10.00h

Német nyelvű bibliaóra

Október 15. Vasárnap

9.00h 10.00h

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű istentisztelet, gyermek istentisztelet
Igét hirdet: Dani Eszter

Október 16. Hétfő

18.00h

Magyar nyelvű bibliaóra

Október 17. Kedd

9.00h

Zenebölcsi

18.30h

Fiatal felnőttek bibliaköre

Október 20. Péntek

10.00h

Német nyelvű bibliaóra

13.00h

ill. 15.00h

Gyülekezeti kirándulás Marosvásárhelyre

Október 22. Vasárnap

9.00h 10.00h

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű istentisztelet, gyermek istentisztelet
Igét hirdet: Balog Zoltán

Október 23. Hétfő

18.30h

Fiatal felnőttek bibliaköre

Október 24. Kedd

9.00h

Zenebölcsi

Október 27. Péntek

10.00h

Német nyelvű bibliaóra

Október 29. Vasárnap

9.00h 10.00h

Gyülekezeti kóruspróba

Kétnyelvű úrvacsorás istentisztelet, gyermek istentisztelet
Igét hirdet: Balog Zoltán

Október 31. Kedd

9.00h

Zenebölcsi

18.00h

Beszélgetés és vacsora a munkácsi és marosvásárhelyi testvérekkel

18.30h

Fiatal felnőttek bibliaköre

Egyházközségi rendezvények 2017. szeptember

Szeptember  3. Vasárnap

9.00h

Gyülekezeti kóruspróba

10.00h

Kétnyelvű istentisztelet, gyermek istentisztelet

Szeptember  4. Hétfő

9.00h

Zenebölcsi

18.00h

Magyar nyelvű bibliaóra

Szeptember  8. Péntek

10.00h

Német nyelvű bibliaóra

Szeptember 10. Vasárnap

9.00h

Gyülekezeti kóruspróba

10.00h

Kétnyelvű istentisztelet, gyermek istentisztelet

Szeptember 11. Hétfő

18.00h

Budapesti Fesztiválzenekar koncertje

Szeptember 12. Kedd

9.30h

Zenebölcsi

Szeptember 15. Péntek

10.00h

Német nyelvű bibliaóra

Szeptember 17. Vasárnap

9.00h

Gyülekezeti kóruspróba

10.00h

Kétnyelvű istentisztelet, gyermek istentisztelet

Szeptember 18. Hétfő

18.00h

Magyar nyelvű bibliaóra

Szeptember 19. Kedd

9.30h

Zenebölcsi

Szeptember 22. Péntek

10.00h

Német nyelvű bibliaóra

Szeptember 23. Szombat

18.00h

Tóth-Vajna Zsombor orgonakoncertje

Szeptember 24. Vasárnap

9.00h

Gyülekezeti kóruspróba

10.00h

Kétnyelvű úrvacsorás istentisztelet, gyermek istentisztelet

Szeptember 24. Vasárnap

12.00h

Német nyelvű gyülekezetek őszi évkezdő alkalma

Szeptember 26. Kedd

9.00h

Zenebölcsi

Szeptember 29. Péntek

10.00h

Német nyelvű bibliaóra

További cikkeink...

3. oldal / 9

3